Πρωτοσέλιδα/Χωρίς κατηγορία Μέρα που είναι σήμερα! Με madmin November 27, 2020 371 προβολές Ανάγνωση σε 1 λεπτό Κοινοποιήστε Facebook Messenger Twitter Ξέρετε ότι η Μαύρη Παρασκευή πήρε το όνομά της από το μυθιστόρημα του Ροβινσώνα Κρούσου; Αυτός είχε για φίλο ένα ιθαγενή που τον λέγανε Παρασκευά και ήταν μαύρος! Κοινοποιήστε Facebook Messenger Twitter Ετικέτες Black Friday Don't Miss July 26, 2024 Τα χάλια μας! July 24, 2024 Η Κασσιανή July 23, 2024 Καμπάνια για το νερό July 22, 2024 Καμπάνια Νερού madmin Τελευταία Άρθρα Όχι στο ξεπούλημα! Αποκάλυψη τώρα! Βραβείο στον Ορφανό! Το καλάθι του νοικοκυριού Προβολή Όλων Post navigation Άγιος Βασίλης έρχεται και δε μας καταβρέχεται!Νότες Χριστουγέννων