Πρωτοσέλιδα/Τοπικά Να η μελέτη! Με madmin July 6, 2021 318 προβολές Ανάγνωση σε 1 λεπτό Κοινοποιήστε Facebook Messenger Twitter Η μελέτη του βρεφονηπιακού σταθμού που θα ανεγερθεί στο Φιλότι της Νάξου δόθηκε από τη δημοτική αρχή στη δημοσιότητα, μετά τις αντιδράσεις των κατοίκων του χωριού για το κόψιμο των δέντρων! Κοινοποιήστε Facebook Messenger Twitter Ετικέτες βρεφονηπιακός σταθμός φιλότιΔήμος Νάξου Don't Miss July 26, 2024 Τα χάλια μας! July 24, 2024 Η Κασσιανή July 23, 2024 Καμπάνια για το νερό July 22, 2024 Καμπάνια Νερού madmin Τελευταία Άρθρα Όχι στο ξεπούλημα! Αποκάλυψη τώρα! Βραβείο στον Ορφανό! Το καλάθι του νοικοκυριού Προβολή Όλων Post navigation Οι εμβολιασμένοι και οι ανεμβολίαστοιΟρθά τα νέα μέτρα!