Πρωτοσέλιδα/Τοπικά Το ΠΑΣΟΚ είναι εδώ! Με madmin July 14, 2020 371 προβολές Ανάγνωση σε 1 λεπτό Κοινοποιήστε Facebook Messenger Twitter Θερμής υποδοχής έτυχε από τον πρόεδρο της ΕΑΣ, Δημήτρη Καπούνη, ο Αλέξης Τσίπρας, ο οποίος ξεναγήθηκε στους χώρους της ΕΑΣ και δοκίμασε από τα εξαιρετικά προϊόντα της. Μάλιστα ο Δημήτρης έκανε και ένα δώρο έκπληξη στον Αλέξη!!! Κοινοποιήστε Facebook Messenger Twitter Ετικέτες Αλέξης ΤσίπραςΕΑΣ ΝάξουΚαπούνης Δημήτρης Don't Miss July 26, 2024 Τα χάλια μας! July 24, 2024 Η Κασσιανή July 23, 2024 Καμπάνια για το νερό July 22, 2024 Καμπάνια Νερού madmin Τελευταία Άρθρα Όχι στο ξεπούλημα! Αποκάλυψη τώρα! Βραβείο στον Ορφανό! Το καλάθι του νοικοκυριού Προβολή Όλων Post navigation Ελλάδα 1821-2021Καινοτομία!