Πρωτοσέλιδα/Τοπικά Δις ις πάρτα! Με madmin February 2, 2021 370 προβολές Ανάγνωση σε 1 λεπτό Κοινοποιήστε Facebook Messenger Twitter Δεν παραδίδουμε τον ΧΥΤΑ στην περιφέρεια δήλωσε ο αντιδήμαρχος Μανόλης Πολυκρέτης και απευθυνόμενος στον περιφερειάρχη κ. Χατζημάρκο είπε: Έλα να τον πάρεις!!!! Κοινοποιήστε Facebook Messenger Twitter Ετικέτες πολυκρέτης μανώληςφοδσα Don't Miss July 26, 2024 Τα χάλια μας! July 24, 2024 Η Κασσιανή July 23, 2024 Καμπάνια για το νερό July 22, 2024 Καμπάνια Νερού madmin Τελευταία Άρθρα Όχι στο ξεπούλημα! Αποκάλυψη τώρα! Βραβείο στον Ορφανό! Το καλάθι του νοικοκυριού Προβολή Όλων Post navigation Ότι προαιρείσθε!Αυτά τα κλειδιά σου κάνουν;